GÜVENLİK AÇIKLAMASI

Değerli Misafirimiz,

Sitemiz, sitemize üye olup ürünlerini satmak ya da kiralamak isteyen kişilerle, bu ürünleri arayanlar arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Bu nedenle kişiler ya da kurumlar arasında doğabilecek olumsuz sorunlardan Klasikciler Bilişim ve Otom. İth. ihr. Ltd. Şti. ve buna bağlı www.klasikciler.com un hukuksal hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu nedenle iyi niyet ve güvene dayalı yapacağınız ticaretlerde sorun yaşamamanız için aşağıda belirttiğimiz konularda dikkatli olmanızı rica ederiz;

1 - Alacağınız veya kiralayacağınız aracı/ürünü görmeden, hiçbir sebeple kaporo veya benzeri bir ödeme yapmayınız.

2 - Aracın tescil belgesinde bulunan motor ve şasi numarası ile araç üzerindeki motor ve şasi numarasının aynı olup olmadığını kontrol etmeden hiçbir sebeple kaporo veya benzeri bir ödeme yapmayınız.

3- Aracın ruhsat sahibi ile yüz yüze görüşmeden asla kaporo veya benzeri bir ödeme yapmayınız.

4 - Satıcı vekil olduğunu beyan ederse, vekâletname ile ruhsat ve ruhsat sahibi bilgilerini kontrol etmeden asla kaporo veya benzeri bir ödeme yapmayınız.

5 - Para ödemesini mutlaka ürün tesliminde, araç ise noter satışı sırasında yapınız.

6 - Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyiniz.

7 - Kişisel bilgilerinizi TC kimlik numarası, kredi kartı bilgileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.

8 - Araç plaka numarası ile araç üzerinde herhangi bir hak mahrumiyeti (hacizli, rehinli vb.) olup olmadığını araştırınız.

9 - Ön ödeme veya kaporo vermenize rağmen ürününüzü teslim alamamanız durumunda Klasikciler Bilişim ve Otom. İth. ihr. Ltd. Şti. ve buna bağlı www.klasikciler.com internet sitesinin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu tür istenmeyen olay yaşamanız halinde ilgili kişi veya firma hakkında hemen Emniyet birimlerine veya Adli mercilere şikayette bulununuz.

İyi alış-verişler dileriz…