HAKKIMIZDA

Klasikciler Bilişim Otomotiv Ltd.Şti tarafından kurulan ve 1 Ocak 2016 tarihinde yayın hayatına başlayan www.klasikciler.com, Türkiye’ nin ilk Klasik Araba portalıdır. Bu nedenle Siz değerli Klasikçi dostlarımızla bir arada olmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Klasik araba bir sevdadır, bir tutkudur. Geçmişimizden günümüze kalanlardır. Anılarımızdır. Kimimizin gençliği, kimimizin çocukluğudur onlar. Yolda giderken eski bir klasik araba önümüzden geçtiğinde dönüp de bakmayanımız var mıdır acaba? Eski filmlerde onları görünce etkilenmeyenimiz? Hele birde klasik araba sahibiyseniz. Direksiyonun başına geçip şöyle küçük bir şehir turu attığınızda, yaşadığınız mutluluğu hangi kelimeler ifade edebilir ki? Evet. Klasik araba sevmek de sahip olmakta bir ayrıcalıktır. Ve biz bu ayrıcalığı Sizlere daha fazla yaşatmak istiyoruz.

Sadece Klasikcilere özel olan portalımız da, klasik arabalarla ilgili her şeye rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlayacağız. Üye olmanızdan itibaren Ülkemizde düzenlenecek olan tüm Klasik Araba etkinliklerinden, Ülkemizdeki ve Dünyada ki tüm klasik araba haberlerinden anında haberdar olacaksınız.

Klasikcilere özel portalımızda araç alım-satım ve kiralamadan klasik araba servislerine, yedek parçadan model arabalara, paylaşım platformundan duyuru ve etkinliklere kadar klasik arabalara dair her şeye artık çok rahat ulaşabileceksiniz. Kısaca artık tamamen Klasikcilere ait, Klasikcilere özel bir portalınız var.

Siz Klasik Araba tutkunu dostlarımızla birlikte, daha iyiye ve daha güzel günlere ulaşmak ümidiyle…